Vila Mistral

Domek, skrývající se v zarostlé zahradě, má neobvyklé interiéry. Majitelé zřejmě měli rádi drobné detaily, neobvyklou výzdobu a výrazné barvy. Vše je laděné do provensálského stylu a láska ke středomořskému životu je patrná z každého koutu domu. Na stěně pod slunečními hodinami je nápis „La Caresse du Mistral“, což v doslovném překladu znamená „Pohlazení Mistral“. Mistral je název pro vítr, který vane z pevniny směrem do moře a vytváří vysoké vlny.

Dům byl postaven na konci 90. let. V přízemí je kuchyně a prostorný obývací pokoj s proskleným stropem. Stěny jsou natřeny skvrnitým oranžovo-žlutým vzorem. Malované sochy, zvířata a rostliny působí velmi realisticky. Zvláštním prvkem domu je plošina uprostřed pokoje, která nejspíše sloužila jako spaní pro kočky. Z přízemí vedou schody, lemované krásným kovaným zábradlím, do prvního patra. Zde se nachází další pokoje a ložnice.

Po smrti majitelů je dům nevyužívaný. V průběhu času bohužel došlo k požáru střechy, což může zásadně poznamenat další osud domu.